STOGMONTA - kokybė ir profesionalus darbas

Stogu dengime turime daugiau nei 10 metų patirti, dirbame Lietuvoje bei Norvegijoje.
Visa technologija ir reikalavimai perimti iš Norvegijos PVC dangos gamintojo PROTAN, jų gaminius naudojame ir Lietuvoje.​

Naujai dengiamiems stogams teikiame 5 metų garantiją.

Apie

medžiagą

PROTAN – kompleksinė stogų sistema

Stogų danga “Protan” yra armuota elastinga stogo danga. Nuo pat pradžių ji buvo skirta plokštiems stogams dengti, kur reikalavimai stiprumui ir atsparumui vandeniui yra maksimalūs. Todėl ši medžiaga puikiai tinka ir šlaitiniams stogams, taip pat seniems stogams renovuoti.

“Protan” dangos naudojamos ir drėgnų patalpų grindims, vidiniams kiemams, plaukimo
baseinams, “žaliesiems stogams”, automobilių stovėjimo aikštelėms, teritorijoms prie cisternų, užtvankoms ir tuneliams, sąvartynams hidroizoliuoti.

“Protan” dangas galima montuoti įvairiais metų laikais, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Medžiaga gęsta savaime, todėl sumažėja užsidegimo pavojus ir dirbant stogo darbus ir eksploatuojant.

“Protan” danga atspari įvairiems veiksniams

“Protan” stogų danga atspari stovinčiam vandeniui ir ledui, stipriam karščiui ir šalčiui, aktyviam saulės spinduliavimui. “Protan SE” siūlės sujungiamos karštu oru, todėl visa stogo danga yra homogeniška ir sandari.

Ši danga yra savaime užgęstanti ir neleidžia plisti ugniai (tradicinių stogų atveju tai yra didelė problema). Užsidegimo pavojus atliekant stogo darbus yra minimalus.

“Protan SE” praleidžia garus, todėl ypač tinka seniems ir sudrėkusiems stogams renovuoti, be to, tokiu atveju nebūtina pašalinti senos stogo dangos.